Merwede logo   Adres veld en zaal  |      
  Merwede logo   HOME      NIEUWS      VERENIGING      COMPETITIE      JEUGD      SPONSORING      FOTO      CONTACT    
           
       
         
   

DE GROOT & SCHAGEN BREIDT SPONSORCONTRACT UIT

  GEPUBLICEERD OP   30 MAART 2018  |  MEER NIEUWS..  
     
  Al jarenlang zijn ze vaste sponsor van onze vereniging: De Groot & Schagen Aannemingsbedrijf B.V. Een aannemingsbedrijf in Sliedrecht dat zich bezighoudt met o.a. grond- en waterwerken, bestratingen, rioleringen en bodemsaneringen.

Voorheen was De Groot & Schagen Aannemingsbedrijf B.V. de vaste hoofdsponsor van SKC Merwede. De selectie heeft een lange tijd rondgelopen met het GS logo op hun tenue. Het bedrijf is altijd aan de vereniging verbonden gebleven door middel van sponsoring. Per heden kunnen wij het goede nieuws melden dat het sponsorcontract van De Groot & Schagen Aannemingsbedrijf B.V. weer wordt uitbreid. Naast een advertentie in de jaarlijks terugkerende glossy ‘De Merwediaan’ en een reclamebord langs onze velden, zullen zij vanaf nu ook SKC Merwede/Multiplaat 4 in een geheel nieuw en compleet tenue steken. Leuk om te vermelden is dat De Groot & Schagen Aannemingsbedrijf B.V. ook bezig is met een eigen uitbreiding; 18 september jl. is de eerste paal geslagen van hun nieuwe pand aan de Lelystraat te Sliedrecht en het pand zal op korte termijn in gebruik genomen worden. We zijn verheugd dat De Groot & Schagen Aannemingsbedrijf B.V. de jarenlange verbintenis aan onze vereniging willen uitbreiden en feliciteren hen met het nieuwe pand!

De Groot & Schagen

Bijschrift foto: Wim Schagen voor het prachtige nieuwe pand!
 
     
   
         
         
         
         
         
   

Vereniging 

Competitie 

Jeugd 

Contact 

   
   

 

 

 

   
         
    Niet gevonden wat je zocht? Bekijk dan eens onze A-tot-Z pagina!    
         
    Bal  © Merwede/Multiplaat, korfbal sinds 1938 
Deze website is ontworpen en gesponsord door: Devaca