Merwede logo   Adres veld en zaal  |  Instagram    
  Merwede logo   HOME      NIEUWS      VERENIGING      COMPETITIE      JEUGD      SPONSORING      FOTO      CONTACT    
           
       
         
   

CONTRACT RAYMOND MET EEN JAAR VERLENGD

  GEPUBLICEERD OP   5 FEBRUARI 2020  |  MEER NIEUWS..  
     
  Goed nieuws: het contract van Raymond Mollet, hoofdtrainer van de selectie van Merwede/Multiplaat, is weer met een jaar verlengd. Dit nieuws is gisteren na de training aan de selectie bekendgemaakt. Hiermee start Raymond volgend seizoen aan zijn derde jaar als coach en trainer bij onze vereniging.

De afgelopen tijd zijn de Technische Commissie en Raymond met elkaar in gesprek gegaan over volgend seizoen en een eventuele contractverlenging. De hoofdtrainer heeft het goed naar zijn zin bij onze club en ziet nog voldoende mogelijkheden om met deze groep verder te groeien. Hij wilde dan ook graag nog een jaar aan het roer staan van de selectie, om verder te kunnen bouwen en er nog meer uit te halen. Ook de vereniging en de selectiespelers zijn positief over de samenwerking en zijn daarom blij met de beslissing van Raymond om zijn contract te verlengen. Naast zijn functie als coach en trainer, zal Raymond zich ook blijven inzetten op andere gebieden binnen de vereniging, zoals het geven van de oliebollenclinic voor de jeugd en het meedenken over het beleidsplan.

Contract Raymond Mollet verlengd
 
     
   
         
         
         
         
         
   

Vereniging 

Competitie 

Jeugd 

Contact 

   
   

 

 

 

   
         
    Niet gevonden wat je zocht? Bekijk dan eens onze A-tot-Z pagina!    
         
    Bal  © Merwede/Multiplaat, korfbal sinds 1938 
Deze website is ontworpen en gesponsord door: Devaca