Merwede logo   Adres veld en zaal  |  Instagram    
  Merwede logo   HOME      NIEUWS      VERENIGING      COMPETITIE      JEUGD      SPONSORING      FOTO      CONTACT    
           
       
         
   

SPONSORUPDATE: BOUWBEDRIJF VISSER

  GEPUBLICEERD OP   18 MEI 2021  |  MEER NIEUWS..  
     
  Het goede nieuws vanuit de sponsorcommissie blijft doorgaan en dat is ook goed nieuws voor onze vereniging, want met de sponsorinkomsten kunnen we mooie dingen doen voor onze leden, met elkaar en voor elkaar en op basis van het meerjarenonderhoudsplan (MJOP).

Bouwbedrijf Visser zal ook de komende 3 jaar weer tot onze sponsors behoren, zichtbaar op het buitencomplex, in de Stoep en daarnaast zullen ze ook ieder jaar een activiteit van de BAC financieel ondersteunen. Het familiebedrijf uit Sliedrecht, geleid door Miranda en Peter Visser, is natuurlijk bekend van mooie projecten zoals de verbouwing van het Sliedrechts museum en zijn nu volop bezig met de nieuwbouw van Samenwerkende Apotheken Sliedrecht, in het centrum van ons mooie dorp aan de Rembrandtlaan. Maar ook voor een verbouwing van een woonhuis draaien zij hun hand niet om!

Je vindt bouwbedrijf Visser op de Industrieweg in Sliedrecht, meer informatie via www.bouwbedrijfvisser.nl.
 
     
   
         
         
         
         
         
   

Vereniging 

Competitie 

Jeugd 

Contact 

   
   

 

 

 

   
         
    Niet gevonden wat je zocht? Bekijk dan eens onze A-tot-Z pagina!    
         
    Bal  © Merwede/Multiplaat, korfbal sinds 1938 
Deze website is ontworpen en gesponsord door: Devaca